Dobrodošli!
Molimo vas da se registrirate kako bi ste mogli pratiti cijeli forum, hvala =)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Welcome!
Please register so that you could see the entire forum, thanks =)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli!
Molimo vas da se registrirate kako bi ste mogli pratiti cijeli forum, hvala =)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Welcome!
Please register so that you could see the entire forum, thanks =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Web igra: Footballidentity

2 posters

Go down

Web igra: Footballidentity Empty Web igra: Footballidentity

Post by dzek_bauer Fri Feb 04 2011, 18:52

Evo ovdje ću vam predstaviti jednu novu online flash igricu koja, naravno, ima veze s nogometom, tocnije igra je zapravo nogomet.

Ponesto o igri:

Igra je novi švedski projekt online menadžerske igre u kojoj možete preuzeti ulogu novinara, igrača, trenera ili pomoćnog trenera...Odabirom bilo koje od navedenih opcija preuzimate odgovorost da će te izvršavati ono što se od vas traži...
Po mojoj procjeni ideja igranja je jedinstvena jer se provodi kao igra na poteze u kojoj 11 razlicitih ljudi svojom igrom pokusava uklopiti u sto bolji tim... Igrao sam jako mnogo online igica, managera, strategija ali mi je ova igra posebna jer zahtjeva jako dobar timski i managerski rad,te iako je još uvijek u beta fazi razvoja po meni jako puno obećava.

Ukoliko odaberete:

Igrača:

Obvezujete se da će te prisustvovati timskim treninzima i utakmicama koje se odigravaju dva puta tjedno, način igranja utakmice možete vidjeti na sljedecem linku: Tutorijal:

. Na timske treninge niste dužni dolaziti budući da možete izvršiti individualne treninge koje plaćate zarađenim novcem, dok u ugovoru imate broj utakmica koje ste dužni odigrati tijekom sezone... Svaki potez imate izbor sta zelite odigrati sto cu vam pokazati na nekoliko slika.

Managera:
Pretpostavljam da je jako mnogo vas bar jednom igralo Football manager, Championship manager, Dugout-online, i uglavnom se managerski posao svugdje svodi na isto, on odlucuje tko igra u prvom sastavu, kupuje i prodaje igrace, komunicira s timom i zapravo pokusava prokuziti igru protivnika i organizirati igru svog tima da sto bolje parira protivniku...

Novinara:
Pišete izvještaje o utakmicama, intervjuirate igrače i menadžere (tj. druge korisnike), uostalom svi znate koji je zapravo novinarski posao... Very Happy

Mislim po meni ja ne mogu toliko docarti igru koliko se meni svidja pa bih preporucio svim ljubiteljima nogometa(kojih ovdje ima jako puno) da pokusaju mislim da ce vas jako puno ostati i nastaviti s igrom... Preporucio bih da svi pogledaju tutorijal na youtubeu, iako cak ni taj video ne docarava sve opcije koje pruza igra...

Evo ispod link tutorijala pa pogledajte:

http://forum.footballidentity.com/default.aspx?g=posts&m=1403333#post1403333

Igru mozete naci na ovom linku i tamo možete prvo odigrati koju testnu utakmicu sa botovima (šta nije isto kao i igrati sa aktivnim igračima!!): http://footballidentity.com

Za kraj da vam kazem da hrvatska liga traje već 3 sezone, a zadnje dvije je prva liga sa potpuno aktivnih 12 klubova a druga liga tek sa jenim aktivnim klubom koji traži igrače na poziciji SD. Što vas se više priključi veće su šanse da se aktivira i više klubova u 2. ligi, stoga vas pozivam da se prikljucite igri jer se uz nju moze jako dobro zabaviti

Sto je potrebno za igru:

Za igru vam ne treba nista posebno, samo je potrebno imati instaliran web preglednik i flash player(koji vecina od vas vec ima instaliran)... I osim toga dobra volja...

Igra je naravno besplatna za igranje...




U međuvremenu je Hrvatska Liga narasla na 12 klubova, odigrana su dva kola nove sezone, stignete se još uključit i naučit igrat, a jednom kad se registrirate samo dođite na forum i dobit ćete svu pomoć koju trebate...

ako se odlučite da napravite igrača moja preporuka je da napravite obrambenog (central defendera CD, ili side defendera SD, pošto njih najviše nedostaje), također izbjegavajte pravit ACM (attacking midfieldera) i DCM (defensive midfieldera) pošto vrlo malo momčadi u ligi igra u formaciji s njima...

također osim HNL-a igraju se i dva europska natjecanja (Liga prvaka i Europa kup) u kojima naša liga ima 2 predstavnika ove sezone..

utakmice se igraju 2 puta tjedno, ponedjeljkom i četvrtkom u 21:00h, a traju cca sat vremena...

sezona koja je počela 16.12. je 7. sezona hrvatske lige ali prva prava gdje su sve ekipe sastaljene od stvarnih ljudi a ne botova i 5-6 klubova konkurira za naslov i za nastup u Europi..

administratori su uveli i opciju testnih utakmica za početnike, koje traju 10ak minuta i gdje možete odigrati i vidjeti kako to sve izgleda prije nego se okušate u natjecateljskoj utakmici, a najavljuju se uskoro i natjecanja reprezentacija

Ako volite nogometne igre i simulacije, igra je nevjerovatno zarazna, dajte joj šansu i nećete požalit.....
dzek_bauer
dzek_bauer
Novi igrač
Novi igrač


Back to top Go down

Web igra: Footballidentity Empty Re: Web igra: Footballidentity

Post by rulezz Fri Feb 04 2011, 21:39

jesi ti ovo sve piso il si iskopiro ? xD
rulezz
rulezz
Gamer
Gamer


Back to top Go down

Web igra: Footballidentity Empty Re: Web igra: Footballidentity

Post by dzek_bauer Fri Feb 04 2011, 22:42

rulezz wrote:jesi ti ovo sve piso il si iskopiro ? xD

pojedini djelovi pisani nekad davno i nedavno od strane članova Saveza hrvatske FID lige, za ovu priliku spojeni u jedno (iskopirano ode) Very Happy

pošto sam u Savezu onda promoviram igru pokušavajući privući što više igrače Laughing
dzek_bauer
dzek_bauer
Novi igrač
Novi igrač


Back to top Go down

Web igra: Footballidentity Empty Re: Web igra: Footballidentity

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum