Dobrodošli!
Molimo vas da se registrirate kako bi ste mogli pratiti cijeli forum, hvala =)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Welcome!
Please register so that you could see the entire forum, thanks =)

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošli!
Molimo vas da se registrirate kako bi ste mogli pratiti cijeli forum, hvala =)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Welcome!
Please register so that you could see the entire forum, thanks =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mixevi

+3
Rebellion
ALPHA GUN
Pleiadian
7 posters

Go down

mixevi Empty mixevi

Post by Pleiadian Wed Feb 09 2011, 17:22

Kao sto svi znate ili barem oni koji igrate mixeve sa nama da vecinom gubimo. Dakle problem je sljedeci ima nas dosta ali gotovo nikad ne igramo sa istim ekipama i onda sve igra svede kao pub i to je glavni problem... pa sad ako ste za da se dogovorimo tko kada ima vremena i to da si slozimo neke ekipa i tak... pa napisite kaj mislite o tome
Pleiadian
Pleiadian
Običan igrač
Običan igrač


Back to top Go down

mixevi Empty Re: mixevi

Post by ALPHA GUN Thu Feb 10 2011, 02:48

razlog gubljenja je tak da nitko neće da sluša svako svoju igru igra i to je razlog gubljenja!!! ja kažem rush B svi idu ostane ajron izda "da čuva" a to vrijedi i za tebe plai....ne igrate teamski većina fura svoju spiku i u tome je problem!!!
ALPHA GUN
ALPHA GUN
Pro
Pro


Back to top Go down

mixevi Empty Re: mixevi

Post by ALPHA GUN Thu Feb 10 2011, 02:49

a da ne pričam o tome koliko pričaš tijekom mixa ili cw i to dekoncentrira....previše se priča a niš korisno ne ispada
ALPHA GUN
ALPHA GUN
Pro
Pro


Back to top Go down

mixevi Empty Re: mixevi

Post by Rebellion Thu Feb 10 2011, 03:06

da jbg, nek se jave oni koji ce moc konstantno igrat pa se dogovorite ozbiljnije. a i prave low klanove vec ubijamo sta i nije tako lose,. problem je sta vecina mid ili low+ klanova se javlja na ulow postove na mircu isto kao sta i mi uvjek zovemo ulow jer se ne usudimo protiv jacih igrati
Rebellion
Rebellion
Pro
Pro


Back to top Go down

mixevi Empty Re: mixevi

Post by nO nick Thu Feb 10 2011, 12:04

Reb mogu rec slobodno da je cela ekipa napredovala ,a sad kolko tolko xD
Jucer kad sam igro protiv vas sa ChiLLom pree 3-4 nedelje kad smo igrali dobili smo vas...sinoc sam vidio da smo napredovali kao ekipa a to sto svako ode negde pa kao cuva leda to ce se s vremenom sredit znaci treba malo manje price [iako ja najvise pricam HAHAH] samo ono puso je long,ima mid,he pao long blabla...
Kasnije otvorim temu reči koje se trebaju koristit na mix il cw Very Happy
nO nick
nO nick
Pro
Pro


Back to top Go down

mixevi Empty Re: mixevi

Post by etnies Thu Feb 10 2011, 16:43

ja sam za ali preko vikenda jel mi stara sere za skolu >.< tako da racunate na mene
etnies
etnies
Gamer
Gamer


Back to top Go down

mixevi Empty Re: mixevi

Post by kulec Thu Feb 10 2011, 17:29

same shit ko hama -.-'' xD znaci prek tjedna nemog, al petak subota i nedjelja su mojio dani Smile
kulec
kulec
Gamer
Gamer


Back to top Go down

mixevi Empty Re: mixevi

Post by kulec Thu Feb 10 2011, 17:37

ia sto se tice ekpie, ja mislim da bude ova ekipa(osim ako mene zelite izbaciti):
Rebellion
Pleiadian
televizor
SIMBAD
Ja

smatram da bi ovako bilo najbolje jer smo najvise i najcesce igrali ovako...btw jel televizor nabavio mikrofon? Smile
kulec
kulec
Gamer
Gamer


Back to top Go down

mixevi Empty Re: mixevi

Post by SIMBAD Thu Feb 10 2011, 19:36

TV nema jos nema mic kolko znam, no biba(jopa) ga ima i ima stalno želju za igranjem.
ja bih da kad se skupimo idemo igrati ozbiljno(kolko možemo) da što bolje odigramo i što više naučimo...
ja također nisam uvijek slobodan za mix..

i prebacujem temu u CW forum
SIMBAD
SIMBAD
Pro
Pro


Back to top Go down

mixevi Empty Re: mixevi

Post by Rebellion Thu Feb 10 2011, 20:14

TV ima mic, danas smo igrali i lik je roko protivnike zesce, bas je zagrijan za cw.
ja nikako jer nisam neko vrijeme igrao malo sam izaso iz stosa i usporeno reagiram i poceo mi je bit veliki problem pucanje na daljinu xD
nemojte stat na jednom klanu nek alpha, srkee , kriss i jos neki se jave pa slozite ljude da igrate medjusobno...
Rebellion
Rebellion
Pro
Pro


Back to top Go down

mixevi Empty Re: mixevi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum